polCRA.com
Forum Badania Kliniczne w Polsce
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CRA pilnie poszukiwany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polCRA.com Strona Główna -> Dla poszukuj?cych pracy na rynku Clinical Research
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Burke

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:51 pm    Temat postu: CRA pilnie poszukiwany Odpowiedz z cytatem

Szukam CRA. Lokalizacja: Gda?sk
Firma: mi?dzynarodowe CRO, bardzo dobre warunki

Potrzebne min. rok do?wiadczenia (monitor musi od zaraz przej?? projekt), bardzo dobra znajomo?? ICH GCP potwierdzona szkoleniami i znajomo?? polskich regulacji prawnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bary

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 3:16 am    Temat postu: CRA pilnie poszukiwany Odpowiedz z cytatem

Bardzo przepraszam za nekanie po prawie 4 miesiacach od ukazania sie postu, bo jest on juz nieaktualny,poza tym nie odpowiadam wymaganiom z postu.Jestem jednak bardzo zainteresowany praca jako CRA, zwlaszcza w Gdansku.Jestem z wyksztalcenia biotechnologiem, dodatkowo mam doktorat z genetyki zrobiony we Wloszech juz niemal w kieszeni. Zdecydowalem sie na zrobieniem wszystkich szkolen dot. pracy CRA. Byl bym bardzo wdzieczny za namiary na firme z Trojmiasta, zajmujaca sie monitoringiem badan klinicznych, bo jak dotychczas znam znam tylko jedna.

Serdecznie pozdrawiam

>Szukam CRA. Lokalizacja: Gda?sk
Firma: mi?dzynarodowe CRO, bardzo dobre warunki

Potrzebne min. rok do?wiadczenia (monitor musi od zaraz przej?? projekt), bardzo dobra znajomo?? ICH GCP potwierdzona szkoleniami i znajomo?? polskich regulacji prawnych<
Powrót do góry
preciosa

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze??! W Gda?sku znam jedynie firm? NMCT. Twoim bardzo du?ym atutem jest wykszta?cenie kierunkowe, do?wiadczenie w monitorowaniu mo?esz zdoby?, je?li potencjalny pracodawca Ci zaufa, zatrudni i umo?liwi dalszy rozwój. Niestety nie ka?da firma ma takie mo?liwo?ci. Je?li chcia?by? si? przenie?? do Warszawy to polecam firm? PPD, która przyjmuje osoby bez do?wiadczenia na stanowisko Research Assistant z mo?liwo?ci? do?? szybkiego awansu na CRA po zaliczeniu wewn?trznego kursu i zdaniu egzaminu. Jako asystent mo?esz du?o zyska?, wiem co mówi? Very Happy
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polCRA.com Strona Główna -> Dla poszukuj?cych pracy na rynku Clinical Research Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: