polCRA.com
Forum Badania Kliniczne w Polsce
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Je?li nie REP to co?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polCRA.com Strona Główna -> Dla poszukuj?cych pracy na rynku Clinical Research
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trolandia

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:13 pm    Temat postu: Je?li nie REP to co? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!

Jestem ?wie?o upieczon? absolwentk? biotechnologii i od pewnego czasu staram si? znale?? prac? jako monitor / administrator / asystentka bada? klinicznych. Spe?niam kryteria wymagane do wykonywania zawodu CRA(sko?czy?am kurs w CRDE itd.). Jednak jestem TYLKO absolwentk? i szukam pierwszej pracy, wi?c wiem, ?e to mo?e by? problem. St?d moje pytanie: czy w ramach do?wiadczenia zawodowego warto pomy?le? o jakiej? innej pracy najpierw, zanim uda mi si? "wstrzeli?" na upragnione stanowisko? Z tego co czytam na forach wi?kszo?? CRA to byli REP...Czy przedstawiciel medyczny ma faktycznie du?y plus podczas szukania pracy jako CRA? Czy jest jakie? inne wyj?cie z tej sytuacji?[color=olive][/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olo_0

PostWysłany: Sob Gru 29, 2007 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to bycie reprezentantem nie daje zbyt wielkiej przewagi - praca jest ca?kowicie ró?na. Mo?e to by? dobre na start w dalszej karierze, poniewa? b?d?c reprezentantem w firmie farmaceutycznej poznajesz firme i jest ?atwiej dowiedzie? si? o powstaj?cych wakatach i .... nie jeste? ju? wtedy osob? z zewn?trz Wink ale z kolei je?li jeste? dobrym reprezentantem to te? dzia? sprzeda?y nie za ch?tnie si? takiej osoby pozbywa itd. Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
T.L

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?li my?lisz o pracy w badaniach klinicznych to praca jako REP na niewiee Ci si? przyda.. natomiast ?mia?o mo?esz postara? si? o stanowisko Assistant, co jest wspania?? okazj? do przygotowania si? do pozycji CRA. W naszej firmie rok czasu na stanowisku CTA mo?e wystarczy? do awansu na CRA. A mo?e warto spóbowa? je?li czujesz si? na si?ach od razu na CRA.. wiele firm przyjmuje osoby bez do?wiadczenia..
Powrót do góry
Wojtek-LBN

PostWysłany: Nie Gru 30, 2007 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem REPem jestem CRA.
Doswiadczenie na pewno pomaga w samym kontakcie z badaczem - wiesz czego mozesz sie po nich spodziewac i latwiej jest podejsc do trudnego badacza.
Nie zmienia to faktu, ze zgadzam sie z przedmowcami - zupelnie inny charakter pracy, wiec jak docelowo chcesz byc CRA- to nie trac czasu.
Faktycznie dobrym pomyslem dla "obawiajacych sie" jest stanowisko asystenta.

powodzenia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum polCRA.com Strona Główna -> Dla poszukuj?cych pracy na rynku Clinical Research Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: